×
Sport
Sport
Lakers dhe Warriors kanë shënuar ndër fitoret më bindëse të sezonit duke mposhtur Pelicians respektivisht Charlotte Hornets. Lakers mposhtën bindshëm New Orleans...
10:00 | 01 Prill 2019

© Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

Linku i lajmit u kopjua!