U akuzua se prostituonte femra, Fation Kuqari tregon si qëndron e vërteta

Ish-konkurrenti i Për’puthen, Fation Kuqari ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin ‘Glamour Zone’.


Për herë të parë ai ka sqaruar edhe thashethemet e përhapura disa kohë më parë nga gojët e liga.

U bë virale nga portalet, mesazhi i një personi që pretendonte se e njihte Fationin dhe shprehej se dikur ai ka punuar si tutor jashtë vendit. Por në intervistën e tij, Fationi thekson se kjo nuk është e vërtetë.

Ester Bylyku: Cili është thashethemi më absurd që ke dëgjuar për veten?

Fation Kuqari: Që jam baba dhe jam kriminel, pra (qesh)