×
 • Lajme
 • Lajme

  Mërgimtari dhunon të fejuarën në Kosovë, vepra dyshohet se u krye në një motel

  Reporteri
  06 Mars 2023 | 9:12

  Një femër rreth të 30-tave ka denoncuar në polici të fejuarin e saj për dhunim.

  Viktima ka thënë se i fejuari i saj erdhi nga Franca për pushime ndërsa me 3 mars mes orës 16:00-19:00, në një motel në magjistralen Ferizaj-Prishtinë është dhunuar nga ai.

  Policia me urdhër të prokurorit të shtetit e ka hapur rastin ‘dhunim’ dhe është duke e trajtuar atë.

  “Magjistralja Ferizaj-Prishtinë 03.03.2023, 16-19:00. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar kishte kryer veprën e lartcekur ndaj saj. Lidhur me rastin janë ndërmarrë veprimet e nevojshme policore për procedurat e mëtutjeshme”, thuhet në raportin e policisë.

   

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!