×
 • Lajme
 • Lajme / Shpërdorim i pasurisë së huaj

  Policia në kërkim të çiftit, publikon fotografi

  Reporteri
  19 Prill 2024 | 16:36

  Policia e Kosovës ka kërkuar ndihmën e qytetarëve për identifikimin e dy personave të dyshuar.

  Policia ka publikuar edhe fotografitë e çiftit.

  Policia ka njoftuar se njësiti i hetimeve të stacionit policor të Drenasit, me autorizim nga prokuroria kompetente, kërkon ndihmë nga qytetarët në ofrimin e informatave, të cilat do të ndihmonin në identifikimin dhe arrestimin e personave që shihen në fotografi / video.

  “Personat e dyshuar kërkohen për përfshirje në një rast, Shpërdorim i pasurisësë huaj , që ka ndodhur gusht të vitit 2023”, thuhet në njoftimin e policisë.

  “Të nderuar, për çdo informatë që mund të çojë në identifikimin e personave apo vendodhjes së tyre, kontaktoni policinë në numrin e telefonit: 192”, ka bërë thirrje policia.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!