45-vjeçare, por Alberie Hadergjonajn do ta kishte lakmi edhe Kim Kardashian

Ne jemi mësuar të shohim ‘bombën’ 45-vjeçare të shfaqet çdo herë e më e kuruar në dukje.


Por Albërije Hadërgjonaj këtë herë ka befasuar të gjithë.

Ajo ka publikuar një video në të cilën shihet në një fusta të zi prej lateksi, material ky që është shumë i preferuar edhe nga Kim Kardashian.

 

View this post on Instagram

 

Kte te diel ne @ediell_topchannel @ujvarahajdariofficial? @ateliemirela1 ?

A post shared by Alberie Hadërgjonaj (@alberije_hadergjonaj) on

E Albërija nuk ka zhgënjyer dhe nuk ka gabuar aspak në këtë përgjedhje, meqë materiali i tregon për mrekulli format fantastike të trupit.

Ajo po përkujdeset shumë për format e saj të trupit e gjithashtu edhe fytyrën, e para pak kohësh ka thënë se të gjitha gratë duhet të kujdesen sa munden për veten e tyre.

Albërije Hadërgjonaj flet për ndërhyrjet që i ka bërë në fytyrë

Albërije Hadërgjonaj tregon me detaje çfarë ndërhyrje bën në fytyrën e saj

Gepostet von Express Rozë am Donnerstag, 11. April 2019