Bebe Rexha ka disa fjalë për ata që nuk e përkrahën!

Bebe Rexha shpesh herë dinë si të rrëmbej vëmendje me postime që hedhë në rrjetet sociale.


Dhe në një imazh që ka publikuar së fundi në Instagram, përveç pozës seksi, 29 vjeçarja ka bërë edhe një mbishkrim me të cilin ka përshëndetur ata që nuk besuan në të.

“Kjo fotografi shkon për të gjithë ata njerëz që thonin se unë kurrë nuk do të bëhesha asgjë”, ka shkruar Bebe përkrah imazhit.

Këngëtarja shqiptare përmes disa shkrimeve të publikuara në InstaStory, Bebe Rexha ka thënë se përkundrejt dëshirës për t’u dobësuar, ajo nuk po mund ta arrijë këtë.

Ndryshe, ajo është aktive edhe me performanca dhe koncertet ndërsa po punon për projektet të reja.