Era sjellë detaje nga klipi ‘Nuk e di’

Era dhe Nora veçse kanë finalizuar xhirimet eklipit më të ri.

Dy motrat ka kohë që kanë paralajmëruar një duet, andaj fansat e tyre po e presin me padurim këtë këngë.

Përmes rrjeteve sociale, Era dje sjellë edhe një pjesë të shkurtës të projektit “Nuk e di”, ku dy motrat duken për mrekulli.

Kujtojmë që ky është njëherësh projekti i parë i përbashkët i motrave Istrefi, i cili do të lansohet më datën 19 prill.

 

View this post on Instagram

 

19 Prill❕❕❕❕❕ Kush o tu e prite❔❔❔❔❔❔❔

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on