Kështu ‘çmenden’ shqiptarët e Zvicrës kur Dhurata Dora dhe Soolking pushtojnë skenën

Mbi 72 milionë herë është klikuar vetëm në kanalin Youtube, e të gjitha këto klikime as brenda një muaji.


Pa dyshim po dihet për cilën këngë bëhet fjalë, është “Zemër” nga Dhurata Dora e Soolking.

Dyshja madje këtë këngë e kanë performuar para audiencës shqiptare në Zvicër, ku përmes një videoje të postuar nga Dhurata në llogarinë e saj Instagram mund të shihni se si publiku këndon me ta.

Një atmosferë fantastike dhe elektrizuese.

 

View this post on Instagram

 

Merci @insomniadiscoclub @soolkingofficiel ♥️♥️

A post shared by Dhurata Dora (@dhuratadora) on