Morena Taraku nxjerrë në pah dekoltenë e hapur në paraqitjen e fundit

Morena Taraku gjithmonë di si të tërheq vëmendjen e ndjekësve të shumtë në rrjete sociale.


Modelka dhe këngëtarja shqiptare herë pas here sjell poza provokuese, shkruan Reporteri.net.

E duke qenë se tani temperaturat po janë çdo ditë e më të larta, nuk mungojnë pozat që e shfaqin goxha të ekspozuar Morenën.

Në Instagram, ajo ka publikuar një fotografi, ku shfaqet e veshur me të zezë, ndërsa ka nxjerrë në pah dekoltenë e hapur.

Në muzikë, projekti i saj i fundit mban titullin “Alexandër” i cili është lansuar tetë muaj më parë dhe deri tani numëron afër 500 mijë klikime në platformën Youtube.

/Reporteri.net/