Prezantuesja e njohur rikthehet me ish-partnerin

Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino janë bashkuar sërish. Kjo u bë e ditur pas publikimit të disa fotografive nga revista “Chi”, imazhe të cilat thuhet se janë realizuar nga fundjava e tyre romantike në Napoli.


Belen Rodriguez dhe Stefano De Martino rrezikojnë të dënohen deri në 3 vjet burg për një sulm të dyshuar në vitin 2012 në Ponza, transmeton gazetashqip.

Dy yjet e ekranit të vogël në fakt janë dërguar për gjykim me akuzat për ushtrimin arbitrar të dhunës ndaj njerëzve dhe lëndime të lehta.