Publikohet kënga e re e Mozzikut

Siç kishte paralajmëruar, Mozzik ka publikuar projektin e ri muzikor.

Kënga e re titullohet “Shko” dhe është kënga e dytë e albumit të këngëtarit “Lamboziki”.

Për tekstin e këngës është kujdesur vet Mozzik.

Më poshtë keni linkun e këngës: