×
 • Sport
 • Sport

  Edon Zhegrova ndryshon agjent, i bashkohet Hasan Çetinkaya

  Reporteri
  18 Prill 2024 | 15:25

  Ylli kosovar i Lille, Edon Zhegrova ka ndryshuar agjent dhe tani i është bashkuar Hasan Çetinkaya/HCM.

  Anësori ka 11 gola dhe 9 asistime këtë sezon në Ligue1 me paraqitje të rëndësishme.

  Zhegrova tashmë ka nënshkruar me agjentin e madh, ku dhe gjithçka ka përfunduar./Reporteri.net/

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!