Capital T: Njerëzit harrojnë që i njeh edhe në jetën reale

Jeta në rrjetet sociale dhe në realitet ka dallime.


Kështu është shprehur reperi Capital T i cili përmes një Instastory publikoi një thënie thumbuese, shkruan Indeksonline.

Duke publikuar një imazh ai shkroi: Jeta në rrjetet sociale është shumë qesharake sepse njerëzit harrojnë që ti i njeh ata edhe në jetën reale.

Se çfarë fshihet pas këtij imazhi dhe kujt i është drejtuar me këtë ‘diss’ nuk dihet.