Melisa konfirmoi lidhjen, Andi i bën komentin më romantik

Pas publikimit të projektit të ri që hiqte çdo dyshim sa i përket raportit me Andin, Melisa më në fund e ka zyrtarizuar lidhjen edhe përmes një fotografie të përbashkët.


Ajo sot në Instagram ka publikuar foton e parë të çiftit nën mbishkrimin:

“Nuk e di nëse jam më e lumtur për suksesin e këngës apo për faktin që mund t’i tregoj botës se sa shumë të dua”.

Në këtë fotografi të Melisës, nuk ka munguar as komenti i Andit.

“Jam shume krenar per ty zemra ime”, komentoi Andi në postimin e Melisës.

Kujtojmë se prej muajsh, të paktën që nga Janari, dyshohet sa i përket lidhjes së Melisës dhe Andit që duket se ka nisur në prapaskenë, teksa të dy, gjatë “Përputhen” publikut i mbanin të fshehtë raportin duke bërë takime me të tjerë personazhe.