Morena e ‘lëshon dorën’, i blen nipit dhurata me vlerë mijëra euro

Ditë më parë, këngëtarja e njohur Morena Taraku dha lajmin e bukur se ishte bërë për herë të parë.


“Lumturia është të bëhesh hallë. Mirëseerdhe në këtë botë Alk Taraku”, shkruante këngëtarja krahas postimit.

Nipin e saj, Alkun, Morena e ka mbuluar me dhurata, te cilat i ka ndarë edhe me ndjekësit në Instastory.

Ajo i ka dhuruar të voglit një medallion floriri me shkronjën “A” të gdhendur, si dhe nje garderobë plot me veshje të ngjyrave të ndryshme, ndërsa krahas postimit ka vendosur emrin e tij.

Në gardarobë shihen rroba për të voglin nga marka luksoze si “Burrbery”.