Nicki Minaj publikon prapaskenat e klipit të ri, tregon format “bombastike”

Reperja e famshme Nicki Minaj arrin që çdo herë të jetë në qendër të vëmendjes.


Përveç me projektet që publikon, Nicki është e komentuar edhe për dukej e saj dhe format “bombastike” të cilat e bëjnë një nga femrat më atraktive në botë, shkruan Indekonline.

36 vjeçarja ditë më parë ka sjell projektin e ri ‘Megatron’ në të cilin ka përfshirë skena tejet të ‘nxehta’, e provokuese ajo erdhi edhe në disa imazhe nga prapaskenat e klipit të ri.

Nicki u shfaq seksi e veshur vetëm në bikini, duke theksuar format e saj të plota.

Ndryshe, në albumin e ri ajo ka sjel edhe disa bashkëpunime me emra të njohur.