Oriola e quan veten engjëll, vjen me imazhe ku fustani transparent i zbulon shumë

Oriola Marashi ka realizuar foto me veshje transparente.


Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, njihet për pozat atraktive, shkruan lajmi.net.

Emri i saj shpesh lakohet për sukseset e arritura si modele, e njësoj ka vepruar edhe së fundmi.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Oriola Marashi (@oriolamarashi)

Ajo zgjodhi që kësaj radhe të paraqitet si engjëll, ndërsa në sy bie veshja e tejdukshme e cila i zbulon pothuajse gjithçka.

Oriola Marashi në Instagram ndiqet nga një numër i madh i njerëzve dhe është shumë e dashur për publikun.

Modelja është në lidhje dashurie me Eros Grezdën dhe raporti i tyre po ashtu është diskutuar shumë.

Lidhja e tyre u konfirmuar nëpërmjet Instagramit ku të dy postonin foto nga i njëjti vend dhe e fotografonin e etiketonin njëri-tjetrin nëpër postime gjatë pushimeve që i kanë kaluar së bashku.