Pozoi në banjo e veshur me minifund, Dua merr vëmendje me këtë detaj

Dua Lipa gati i tregoi të gjitha në fotografitë nga banjo.


Dua Lipa ka ndarë së fundi me ndjekësit disa fotografi, të cilat i kishte shkrepur në banjo, shkruan lajmi.net.

Këngëtarja, në këto imazhe u shfaq e veshur me minifund, ndërsa pozoi e ulur pranë pasqyrës dhe gati tregoi më shumë se që duhet.

“Vajzat e mira shkojnë në parajsë, vajzat e këqija shkojnë te Riccardo”, ka shkruar ajo sipër fotos.

Për ndryshe, Dua Lipa pritet që së shpejti ta publikojë këngën e parë nga albumin e ri “Future Nostalgia”.

 

View this post on Instagram

 

Good girls go to heaven, bad girls go to Riccardo ?

A post shared by FUTURE NOSTALGIA 2020 ?? (@dualipa) on