Rita e ‘kalli’ edhe me këngët e Capital T dhe ‘Love me’ të Elvanës

Rita paska pasur një ndejë shqiptare mbrëmë në Milan!


Rita Ora shihet në një ndejë nën shoqërimin e këngës ‘Kujtime’ të Capital T dhe Elvana Gjates ‘ Love me’.

Ajo po vallëzonte me këto këngë duke u shprehur “I love this song”, për atë të Kapos.

Ndërsa tek videoja me këngën ‘Love me’ të Elvana Gjatës, Rita shihet madje edhe duke e kënduar këngën e duke u kënqur shumë gjatë vallëzimit.

 

View this post on Instagram

 

Rita Ora mbrëmë në një club pas koncertit të saj në Milano duke shijuaj këngen “Love Me”. #RitaOra

A post shared by Elvana Gjata Daily (@elvanagjatadaily) on

E sikur të gjithë shqiptatët, edhe këngëtarja shqiptare me famë botërore i dashuron këto këngë që për shumë kohë do të mbesin hite.

Këto këngë shqipe nuk janë të vetmet me të cilat Rita është argëtuar. Kujtojmë që ajo ka vallëzuar edhe me këngën “si Bugatti” të Gjikos dhe Skerdit./Reporteri.net/