Rita Ora i uron ditëlindjen babait me një foto tipike shqiptare

Besnik Sahatçiu, babai i Rita Orës sot po feston ditëlindjen e tij.

Rita Ora ka zgjedhur një fotografi interesante nga fëmijëria e saj për ta uruar babin e saj me rastin e ditëlindjes, transmeton Reporteri.net

Ajo shihet me nje tabak në dorë duke shërbyer kafe përderisa i ati i saj e pret ulur në kolltuk ndërsa bashkangjitur me foton, Rita ka shkruar disa rrjeshta për të:

“Urime ditëlindja babi. Ti je shoku im më i mirë, heroi im, partneri im në krim dhe ti ende më kërkon mua që të të përgadis kafe. Shpresojmë të kemi edhe shumë vite të të përgadis kafe!” ka shkruar Rita në postimin dedikuar babit të saj./Reporteri.net/