Rita Ora poston një dedikim prekës për nënën

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, me rastin e “Ditës së Nënës”, shkruan disa fjalë emocionuese dedikuar nënës së saj.


Rita, urimit i ka bashkangjitur disa fotografi të nënës së saj Verës, të realizuara shumë vite me parë.

“Gëzuar Ditën e Nënës për gruan më trime dhe të fortë që njoh. Vera Ora, të dua nënë, faleminderit që më udhëzove në jetë dhe gjithmonë. Edhe sot e kësaj dite mësoj shumë nga ti!”, ka shkruar ndër të tjera Rita.

Për ndryshe, këngëtarja është duke vazhduar me turneun e koncerteve në botë, me rastin e publikimit të albumit të ri.