Robert Berisha kujton kohën kur ”rrethohej” nga vajzat

Robet Berisha është kthyer në kohë.


Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, ka hapur arkivat, shkruan lajmi.net.

Ai e ka publikuar një foto e cila është realizuar në kohën kur mbrëmjet muzikore mbaheshin lirshëm.

Fotoja është realizuar në vitin 2018 derisa Roberti shihet duke kënduar para një numri të madh njerëzit dhe para tij dominonte gjinia e bukur.

Roberti shihet i ”rrethuar” nga vajzat dhe duket se po i mungon ajo kohë