Ryva Kajtazi ka disa fjalë për njërin nga konkurrentët e “Përputhen”

Këngëtarja Ryva Kajtazi është njëra ndër këngëtaret më të veçanta dhe më të pëlqyera në tregun muzikor shqiptar.


Ajo ka pak kohë që është bërë nënë për herë të dytë dhe si duket Ryva iu është përkushtuar tash e disa vite vetëm familjes së saj.

Kjo ka bërë që ajo të tërhiqet nga tregu muzikor duke qenë kështu më afër familjes.

Së fundmi ajo që ka rënë në sy në profilin e saj në Instagram, më saktësisht në Instastory është një foto që ajo ka postuar e konkurrentit më të ri të “Përputhen 3” Argjend Rraci.

Ajo ka postuar foton duke i uruar suksese në rrugëtimin e tij.