Stresi është gati për projektet e verës

Stresi paralajmëron këngë të reja në këtë sezonë.


Reperi Stresi si shumë prej kolegëve të tij, është mobilizuar për të sjellë projekte të reja muzikore, shkruan lajmi.net.

Së fundi, ai ndau me ndjekësit një video, në të cilën shfaqet duke punuar në orët e vona në studio muzikore.

“Vec Zoti e din cka ka me dal ket vere”, janë fjalët që ai i ka shkruar sipër asaj videoje.

Kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Stresi është “Shokun se lo 3”, në bashkëpunim me Anestezionin dhe One T.

/Reporteri.net/