“Të mora në telefon dhe nuk mu përgjigje”, Morena Taraku s’po mund ta përballojë humbjen e mikut të saj

Morena Taraku kishte raporte miqësore me të riun Eronit Sermaxhaj.


Që nga vdekja e tij Morena ka postuar vazhdimisht foto dhe video me të duke i bërë edhe dedikime të shpeshta, shkruan lajmi.net.

Ndërsa sot ka bërë një dedikim derisa ka treguar se sa të vështirë po e ka jetën pa të.

Ajo po ashtu ka rrëfyer ditën e parë kur e kuptoi se diccka i kishte ndodhur Erionit.

Kujtojmë se Eroniti humbi jetën në moshën 22 vjeçare si pasojë e një sëmundje të rëndë të cilën bëri përpjekje ta luftojë tash e 4 vite.