I përndjek dhe kanos, 38-vjeçari kthehet në makth për çiftin e bashkëshortëve në Durrës

Një rast i pazakontë raportohet nga Durrësi, ku një 38 vjeçar ka kanosur dhe përndjekur një çift bashkëshortësh.


Policia njofton se është arrestuar në flagrancë shtetasi A.S., 38 vjeç, banues në Durrës, pasi ka kanosur, përndjekur dhe ndërhyrë në jetën private shtetasin A.C., 40 vjeç, banues në Durrës dhe bashkëshorten e tij.

Materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.