×
 • Lajme
 • Lajme

  Pejë: Arrestohen për prostitucion një grua dhe një burrë

  Reporteri
  21 Mars 2023 | 10:37
  Fotografi ilustruese.

  Policia e Kosovës kanë arrestuar një burrë dhe një grua në Pejë nën dyshimin për aktivitete prostitucioni në këmbim të parave.

  Sipas raportit 24-orësh të Policisë, rasti ka ndodhur të hënën rreth orës 11:00, në Pejë.

  Sipas policisë, pas intervistimit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

  “Janë arrestuar dy të dyshuar, një femër shtetase e Shqipërisë dhe një mashkull kosovar, nën dyshimin për aktivitete prostitucioni në këmbim të parave. Pas intervistimit, të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

  Shpërndaje:
  Të ngjashme
  Të ngjashme

  © Reporteri (R Media L.L.C.), 2019-2024. Të gjitha të drejtat e rezervuara.

  Linku i lajmit u kopjua!