Gjuajtje ma armë zjarri në Istog, policia jep detaje

Mbrëmjen e sotme ka pasur të shtëna me armë zjarri në Gurrakoc të Istogut.


Lajmin për Reporteri.net e ka konfirmuar Policia e Pejës për Reporteri.net.

Zëdhënësi Driton Rugova ka thënë se nuk ka persona të lënduar.

“Gjuajtje me armë zjarri ka ndodhur në ora 10:30, mirëpo nuk ka të lënduar dhe nuk është arrestuar askush”, ka thënë Rugova.

Ai ka thënë se policia po e heton rastin. /Reporteri.net/.