Vjedhje e rëndë në Suharekë, hajnat ikin nga vendi i ngjarjes

Një person ka raportuar në polici se disa persona të dyshuar kanë hyrë në këmbimoren e tij dhe nga aty kanë vjedhur para dhe një zinxhir ari.

Siç njofton policia, rasti ka ndodhur dje në Suharekë rreth orës 05:30.

“Njësitë relevante policore kanë dalur në vendin e ngjarjes. Rasti vazhdon të hetohet nga njësitet policore”, thuhet në raportin 24-orësh të PK-së.