14 vjeçari nga Kosova po mahnit Gjermaninë në “The Voice Kids”

Shqiptarët po vazhdojnë të tregojnë talentin e tyre nëpër botë.


Pas Rita Orës, Dua Lipës, Bebe Rexhës, Era Istrefit, po vije dhe një yll. Bëhet fjalë për 14 vjeçarin Kosovar, Dio Dragaj i cili ka një talent të jashtëzakonshëm.

Ai ka marrë pjesë në “The Voice Kids” në Gjermani, teksa ka lënë me gojë hapur jurinë me perfomancën në audicionet e fshehura.Pasi video i pjesëmarrjes së tij në këtë talent show është i jo i qasshëm në vendin tonë, portal ynë ju sjell një performancën e Dios të postuar në Facebook.

Mbetet të shihet se sa lartë do të shkoi Dio në këtë shou. /Reporteri.net/.

DIO ❤️Lovely…Billie Eilish

Gepostet von Arbnore Ramadani-Dragaj am Samstag, 9. März 2019