Angela Martini: Jetova një jetë të çmendur, tani do ta shihni

Angela Martini cilësohet si femra me trupin më joshës në trojet shqiptare. Ajo në çdo paraqitje i lë pa fjalë të gjithë me pamjen e saj tejet unike dhe me stil.


Angela gjithmonë i vënë në pah gjoksin seksi dhe fytyrën perfekte, dhe arrin që të duket atraktive dhe tejet seksi, shkruan Indeksonline.

Angela dhe bashkëshorti i saj Dragos Vasulescut para disa muajsh kanë pasur një jetë shumë të lumtur deri sa drejtësia rumune ia ngriti Dragosit një aktakuzë për përvetësimin e paligjshëm të pronave.

Por, kjo nuk e ka penguar aspak bukuroshen që të vazhdoj një jetën e lumtur.

Përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social ka shkruar se para gjashtë muajve ka pasur një periudhë të çmendur.

“Pjesa e parë e këtij viti ishte më e çmendura e jetës sime! Fjalë për fjalë ishte sikur një film! Por, prisni të shihni se si do të jetë pjesa e dytë!,” shkruan ajo krahas imazhit të publikuar