Antonela në Milano me ish-konkurentin e “Për’puthen”

Ngjarjet në “Përputhen” na kanë treguar që dinë të bëhen aq lëmsh sa s’thuhet.Një tjetër situatë e ngjashme po krijohet javëve të fundit.


Të gjithë kanë parë ngacmimet përmes rrjeteve sociale mes Antonelës dhe Arsimit, i sapo ndarë nga Ana.

Pak javë pasi i dha fund historisë së dashurisë me të, duket që ‘preja’ e radhës është Antonela.

Pas postimeve dyshuese, dyshja janë shfaqur bashkë në Milano.Antonela në videon me Arsimin dëgjohet duke thënë që Arsimin e ka takuar në qendër të Milanos ‘rastësisht’.

Teksa Antonela në këtë version nuk i beson as vetes kur e thotë, sigurisht që askush nuk mendon se dyshja janë takuar ‘rastësisht’ në qytetin italian. Mesa duket, atje kanë marrë rrugë bashkë për fundjavë.