Arjan Konomi reagon pasi Lediana dhe Mevlani u deklaruan vetëm për njëri-tjetrin

Opinionisti Arjan Konomi ka publikuar në rrjetet sociale një foto krah Ledjanës dhe Antonelës, dy vajzat që kanë sfiduar njëra-tjetrën për Mevlanin.


“Na ishte njëherë një Mazllëm në një bregore, që na donte grua dhe një dashnore”, ka shkruar ai krahas fotos duke iu referuar Mevlanit, të cilit i ka bërë dhe tag.

Kujtojmë se në puntatën e djeshme Mevlani dhe Ledjana deklaruan se janë në Për’puthen vetëm për njëri-tjetrin. Kështu ka marrë fund përfundimisht trekëndëshi i dashurisë “Mevlan-Antonela-Ledjana”.