Bleona dhe Kylie Jenner veshin të njëjtin fustan që kushton ‘një mal’ me para

Bleona Qerreti është prej këngëtareve shqiptare që ka pasur guximin ta sfidoj veten edhe në tregun ndërkombëtar.


Ajo pos sukseseve në skenën muzikore, është shquar edhe për veshjet e shtrenjta me të cilat shfaqet në ekranet televizive.

Në një prej daljeve të fundit të Bleonës në ekran, ishte e ftuar në emisionin për fëmijë ‘Në kurthin e Pitër Pan’, ku ajo kishte vendosur ta veshë një fustan ngjyrë smeraldi, që dukej mjaft bukur.

Por me një fustan të tillë para pak kohësh është shfaqur edhe miliarderja e njohur Kylie Jenner.

Fustani i markës së njohur Balenciaga, është vërejtur menjëher duke hulumtuar çmimin luksoz të tij.

Shihet se ky fustan kushton hiq më pak se 1241 paund.

Kjo nuk është hera e parë kur Bleona shfaqet me veshje të njejta me yjet më të mëdha ndërkombëtar.