Blero në ‘rrezik’, i afrohet Arushës së Prizrenit

Blero po shijon masditën me vajzën dhe të dashurën.


Blero është shumë aktiv në rrjetin social duke publikuar fotografi kryesisht me familjen e tij, këngëtari ka bërë një gjë të tillë përsëri.

Pasditën e së dielës ai po e kalon me më të dashurit e tij, Blero me të dashurën dhe Tarën kanë viztuar një kopsht zoologjik prej nga postoi edhe foton.

Nëse çdo gjë shkon ashtu siç edhe është paralajmëruar Blero dhe Afrona do i japin fund beqarisë në muajin shtator të këtij viti.

 

View this post on Instagram

 

❤️❤️?

A post shared by BLERO (@bleromuharremi) on