Bojken Lako me një pamje krejtësisht ndryshe

Këngëtari Bojken Lako me pamjen e re të flokëve, duket ndryshe si asnjëherë më parë.


46 vjeçari nga Shqipëria, është është një këngëtar, autor këngësh, kompozitor dhe multi-instrumentist shqiptar i rrymës rock alternative industrial.

Ai është shumë i njohur në skenën e muzikës shqiptare dhe njihet sidomos për stilin e tij unik.

Bojkeni kësaj radhe ka ardhur me nje pamje më të ndryshme, se sa jemi mësuar për ta parë. Në llogarinë e tij në Facebook, ka postuar disa foto me flokët ngjyrë rozë.