Si duket i ka bërë mirë ndarja me Beartin, Tea çmend rrjetin me foto joshëse

Tea Trifoni ka nisur pushimet me familjen e saj.


Duke u kujdesur që të reklamojë trupin të cilin ka arritur ta perfeksionoj mjaftë, nuk po i kursen as imazhet atraktive, shkruan Reporteri.net.

Së fundmi ndau një imazh në ballkon teksa ka pozuar në bikine.

Krahasuar muaj më parë, ajo ka arritur të ketë një trup tejet joshës, ku shumica po e ngatërrojnë me Kylie Jenner.

Ajo u përfol shumë për lidhjen e saj me Beartin, pastaj dhe për ndarjen e tyre.

Por siç duket Tea e ka harruar Beartin dhe po shijon tashmë arritjet e saj.