Gruaja dhe vajza e Ronaldos tregojnë si po e kalojnë kohën në shtëpi

Modelja e njohur me origjinë spanjolle Georgina Rodriguez, njihet edhe si e dashura e futbollistit të njohur Cristiano Ronaldo.


Ajo është një personazh mjaft atraktiv dhe i ndjekur edhe nëpë rrjetet sociale, ku është mjaft aktive me paraqitjet e saj, shkruan Indeksonline.

Georgina së fundmi, kur shumica e njerëzve nga e gjithë bots janë izoluar, edhe ajo duket se ka marrë masat për tu mbrojtur nga koronavirusi, andaj ka zgjedhur të qëndroj brenda ambienteve të shtëpisë.

Ajo ka publikuar një video ku shihet bashkë me vajzën e saj duke shijuar secilin moment së bashku, duke apeluar tek të gjithë të qëndrojnë në shtëpitë e tyre e të kenë kujdes.

 

View this post on Instagram

 

Nosotros seguimos en casa 💘💓💞Mamá te amo 💕💗💖 #yomequedoencasa

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on