Ish e dashura e Butrint Imerit e thotë troç për ndërhyrjet e saj: Do të bëjë se s’më interesojnë njerëzit

Kësaj here, në rubrikën e Dojna Memës “Një ditë me Dojnën”, do të jetë moderatorja e njohur Kiara Tito.


Kiara është një ndër personazhet më të komentuar në media jo vetëm për jetën private, por së fundmi edhe për ndryshimet në pamjen e saj.Kiara ka bërë buzët dhe s’ka ngurruar ta pranojë këtë publikisht.

Dojna Mema i ka bërë asaj disa pyetje nga fansat dhe njëra prej tyre kishte të bënte pikërisht me ndërhyrjen në buzë.

“Pse i ke bërë buzët se duken jo origjinale.”- ishte pyetja të cilës Kiara iu përgjigj:

“Është e drejta ime t’i bëj dhe do t’i bëj sepse nuk më intereson fare çfarë thonë njerëzit.”, duke sqaruar njëherë e mirë këdo që kishte pikëpyetje mbi ndërhyrjet e saj.