“Ishe si maniak seksual në takim”, takimi i dy konkurrentëve në “Përputhen” nuk shkon siç duhet

Tanimë kanë filluar takimet e para në sezonin e tretë të Përputhen.


Tola dhe Redi ishte takimi i radhës që u transmetua ditën e sotme, por jo çdo gjë shkoi siç duhej, shkruan Gazeta Online “Reporteri.net”.

Madje, konkurrentja Tola u shpreh pas dhënies së klipit se nuk do të dalë më me Redit, pasi nuk i doli ashtu siç e kishte pritur.

Ndërsa Jurgeni pati kritika për Redin gjatë takimit me Tolën, duke e quajtur maniak seksual./Reporteri.net/