Mbyllja në shtëpi për shkak të koronavirusit, Gold Ag gati të përfundojë librin e tij

Si qytetarët ashtu edhe njerëzit e artit, po e respektojnë në shumicën e rasteve thirrjen e qeverisë për të qëndruar në shtëpi për shkak të koronavirusit.

Këtë po e ben edhe Gold Ag. Ai siç duket ia ka pa hajrin “izolimit shtëpiak”, pasi ka bërë të ditur se po punon për të publikuar librin e tij.

Ai ka bërë të ditur se gjatë këtij viti do të publikohet libri i tij i cili do përmbajë tekstet e këngëve të tij dhe është një histori në vete.

Kjo e ndejtmja n’shpi po ka dobi, kismet do ta përfundoj librin këtë vit me një pjesë të madhe të teksteve të mia.HISTORI NË VETE ❤️

Publiée par Arian Agushi sur Lundi 16 mars 2020

Ndryshe, Gold AG ditë më parë lansoi këngën e re “Epopeja e UÇK-së” . /Reporteri.net/.