Melisa pozon pranë Atdheut, thotë se ky person është “problemi” i tyre

Melisa ka ironizuar në fotografinë e fundit.


Melisa dhe Atdheu së fundi janë parë shumë të afërt në takimin e tyre.

Dyshja e “Përputhen” janë shumë të komentuar, ata tregojnë se kanë raport të mirë me njëri-tjetrin edhe në prapaskenë.

Së fundi, Melisa postoi një foto pranë Atdheut, teksa me shaka thotë se opinionisti Arjan Konomi është problemi i tyre.

“Problemi ynë është Arjan Konomi”, shkruan ajo, ndërsa shihet pranë tyre Arjani, i cili po ‘tentonte’ të mos e lejonte atë ta puthte.