Mozzik thyen heshtjen, flet për herë të parë pas ndarjes me Lorin

Reperi Mozzik ka folur indirekt për herë të parë në lidhje me Loredanën pas ndarjes.


I ftuar në ‘Shiko kush luan’, Mozzik u pyet në lidhje me numrin e lidhjeve serioze që i ka pasur dhe nuk përtoi të përgjigjet.

Megjithatë, ai nuk përmendi emrin e saj.

‘Numri i të dashurave serioze që kam pasur, e dinë edhe njerëzit ka qenë një, përndryshe nana e vajzës tem’ – duke aluduar në këtë formë në Lorin.
Image result for mozzik loredana