Noizy duke bërë ‘drift’ me Ferrari, shikoni videon

 

Nuk është më një risi që reperi nga Shqipëria, Rigels Rajku është i dhënë pas veturave super të shtrenjta, pasi kohë më parë ka rpeazntuar koleksionin e makivave që posedon.


Një prej tyre është edhe Ferrari. Dhe pikërisht këtë makinë reperi ka zgjedhur të tregoi aftësitë e tij si shofer, shkruan Reporteri.net.

Noizy ka publikuar një videon  ku shihet tek sa bën lëvizje akrobatike.

Nuk dihet nëse kjo video të jetë pjesë e klipit të ri apo vetëm një qejf i momentit nga reporti .

Kujtojmë se Noizy ishte aksidentuar vite më parë por fatmirësisht nuk kishte marrë lëndime të rënda.

Ndryshe “Sekret i Bukur” është kënga e fundit që ka publikuar. /Reporteri.net/.

 

View this post on Instagram

 

Folim me numra

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on