Orinda Huta dhe Turjan Hysko bëhet prindër, publikohet fotografia e parë e vajzës

Orinda Huta dhe Turjan Hysko janë bërë prindër për herë të parë.


Çifti i cili ka vite që janë në lidhje dashurie tashmë janë bërë prindër edhe të një vajze të cilët ata kanë zgjedhur ta quajnë Atara, shkruan Reporteri.net.

Ka qenë vet Turi ai i cili e ka zbuluar portretin e vogëlushes me një fotografi përkrah saj.

“Atara lëre Tik Tok-un, vrap gjumë tani!”, ka shkruar Turi.

Lidhjen disa vjeçare çifti e kurorëzuan me martesë pikërisht në vitin 2017.

/Reporteri.net/