Rita Ora vallëzon e zhveshur, shikoni reagimin e nënës së saj

Këngëtarja Rita Ora shpesh di të jetë provokative në fotot dhe videot e saj.


Rita Ora pritet që të paraqitet në mbrëmjen më të njohur të modës “Met Gala”, por para kësaj mbrëmje Rita ka postuar një video ku ajo vallëzon tërësisht e zhveshur.

Megjithatë, një mbulesë ngjyrë vjollce që e përdorë ajo ka bërë që këngëtarja kosovare të mbulojë ato pjesë që të gjithë meshkujt do të dëshironin ti shikonin.

 

View this post on Instagram

 

Time to get camp!! I really should start getting ready…? #metgalatunup

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

E derisa ajo e bën këtë një koment epik ka ardhur nga nëna e saj, Vera Ora.

“Hahaha, ti e çmendur”, ka shkruar Vera.

Ndryshe Rita shkruar se po përgatitet për kampingun e MetGala.

“Me të vërtetë duhet të bëhem gati”, ka shkruar ajo.