Rita ora zbulon edhe dy tatuzhet e reja që sapo i ka bërë

Këngëtarja shqiptare, Rita Ora e ka shfrytëzuar qëndrimin e saj në Holandë për të bërë tatuazhe të reja.


Në rrjete sociale, Rita ka publikuar disa fotografi deri sa i ka bërë tatuazhet dhe pasi i ka bërë.

Këngëtarja tatuazhet e reja i bëri në shpinë dhe në gisht. Rita në Holandë mbajti një koncert në kuadër të turneut të saj në Evropë.

Projekti i fundit i këngëtares ishte “Carry On” në bashkëpunim me Kygon.

 

View this post on Instagram

 

After closing out my European tour it was only right to go to the legend that is HENK @tattoomuseum #HankyPanky

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on