Sinan Hoxha duet me Anxhela Peristerin, lansojnë këngën “Puthje”

Sinan Hoxha dhe Anxhela Peristeri janë bashkuar për një projekt të ri muzikor.


Kënga quhet ‘Puthje’ dhe erdhi bashkë me një videoklip shumë veror.