Tayna ka vendosur të na lë pa gjumë sonte

Reperja Tayna pos këngëve të saj interesante nuk heziton që të tregoj edhe asetet e saj.


Tayna ka postuar disa foto dhe një video nga Helsinki ku duket tepër seksi.

Ajo po qëndron në Finlandë për ndonjë koncert atje, derisa në disa video ajo ka treguar se sa seksi është në disa video dhe në një fotografi.

 

View this post on Instagram

 

Currently nonchalant

A post shared by Tayna (@tayna) on

Ajo po ashtu është paraqitur edhe në një veturë luksoze bashkë me menaxhmentin e saj.