Vjen reagimi i parë nga Blero pas raportimeve se është ndarë nga Afrona

Sot në media u përfol për ndarjen e këngëtarit Blero dhe bashkëshortes së tij Afronës.

Këto dyshime i ngriti fshirja e të gjithave fotove të përbashkëta nga ana e dyshes në rrjete sociale.

Mirëpo reagime deri më tani nuk ka pasur nga dyshja lidhur me këto raportime.

Por, Blero së fundi publikoi një InstaStory ku shfaqej bashkë më miqtë e tij, duke i cilësuar si “familje”.